COOP VALTICE

Zadáním projektu bylo navrhnout a realizovat dvě prodejny v historické vinařské oblasti, oblíbených Valticích na jihu Moravy. Stará budova prošla značnou rekonstrukcí, kde vznikly dva samostatné prostory, ve kterých chtěl klient zřídit prodejnu potravin a obuvi pod svoji korporátní značkou „COOP“.

CÍL/DEFINICE PROJEKTU

  • navrhnout shop design prodejny obuvi (nábytek, osvětlení, podlaha, zabezpečovací systémy)
  • navrhnout designový projekt řešení atypických potravin v návaznosti na historii Valtic a vinařské oblasti (interiérové prvky, brandy, podlaha, barevnost prodejny a osvětlení)
  • realizace obou prodejen v jednom čase

REALIZACE

Designový koncept prodejny obuvi zpracovával tým designérů. Důležité bylo dodržet kontinuitu z pilotního projektu, který klient realizoval před 4 roky v Pohořelicích, kdy byla prodejna oceněná na POPAI AWARDS ČR.

Designový koncept prodejny potraviny souběžně zpracovával tým architektů. Šlo o náročný projekt z hlediska dodržení požadavků klienta, památkářů a dalších aspektů.

Výsledkem je zajímavý koncept prodejny potravin v symbióze s historií města – vinařské oblasti a podporou domácích produktů – farmářství.

ČÍSLA/ZAJÍMAVOSTI

  • oba projekty jsou autorskými díly naší firmy
  • zahájení obou projektů srpen 2016, předání březen 2017
  • u realizace použity topové, přírodní, ekologické materiály
  • některé interiérové prvky jsou vyvíjené přímo na míru pro klienta

Názor klienta

Primárně se zaměřujeme na prodej potravin, drogistického a průmyslového zboží. Navíc provozujeme tři prodejny obuvi, ve kterých nabízíme moderní a elegantní obuv. Naším cílem bylo přirozeně nabídnout tento sortiment zákazníkům v neméně moderním prostředí při dodržení jednotících prvků s již dříve realizovanou prodejnou obuvi. Současně bylo úkolem provázat barevně design s konceptem prodejny potravin ve zcela novém pojetí s využitím přírodních materiálů. Volba partnera pro tento projekt pro nás byla důležitá a dnes, několik měsíců po otevření obou prodejen, již můžeme říci, že se nám společně podařilo naplnit náš nejvýznamnější cíl, a tím je spokojený zákazník.

Zuzana Kormanová

Výkonný ředitel

Předchozí projekt Další projekt
SEO optimalizace